Soms vraagt een project om wat meer aandacht van de fabrikant. Met Utopis SpexTuner pas je een bestektekst in een handomdraai aan op projectspecifieke wensen.

  • Zelf bestekomschrijvingen aanpassen als het project daarom vraagt.
  • Gebruiksvriendelijk, vanuit je eigen bestektool.
  • Geen geknip en geplak in Word of Excel
  • SpexTuner zorgt dat de tekst blijft voldoen aan RAW en STABU2

Heb je ook regelmatig vraag naar projectspecifieke bestekteksten? Laat het ons weten.

Waarvoor is SpexTuner bedoeld?

Een bestekservice voorziet in de meeste standaardoplossingen. Soms wil je die afstemmen op een specifiek project. Speciaal hiervoor ontwikkelden wij de SpexTuner.

Je bestaande bestektool is de basis

Open een bestaande bestektekst of maak er een met je eigen bestekservice. Pas de inhoud aan, zonder dat de regels van RAW en/of STABU2 worden overtreden.

Mini-workshop

Utopis SpexTuner is eenvoudig in gebruik en ZeeBoer geeft je vooraf een mini-workshop over bestekken, RAW en STABU2.

Alle productinformatie beheren vanuit één platform.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Kennismaken? Maak direct een afspraak via onze online tool.