Classificeer je producten volgens ETIM en je wordt beter gevonden. Utopis helpt je hierbij met de ETIM-validator. Internationaal: dus iedereen weet wat voor soort product je aanbiedt.

  • Als je ETIM-proof bent, begrijpt de markt je product sneller
  • Inclusief relevante eigenschappen
  • Internationaal, dus meertalig
  • Je handelspartners waarderen je moeite

Stuur je jouw productinformatie naar aannemers en handelspartners? Wanneer je ETIM toevoegt zullen ze dat waarderen.

Meer weten over ETIM en DICO? Maak een afspraak en we lichten het toe.

ETIM is een internationale standaard. Ontstaan in de installatiesector en inmiddels ook voor de bouw. In Nederland wordt ETIM International vertegenwoordigd door Stichting Ketenstandaard. ZeeBoer is installatiepartner van Ketenstandaard.

De Utopis ETIM-validator zorgt dat je altijd de laatste versie van de standaard toepast op jouw assortiment. ETIM is namelijk dynamisch: verandert er iets, dan melden we dit in Utopis Databeheer.

Heb je je assortiment ETIM-proof gemaakt? Dan kun je het met een DICO-productbericht naar jouw relaties sturen. Jouw assortiment staat dan altijd actueel in de software van de aannemer, handelaar of opdrachtgever. Ons productbericht is gecertificeerd.

Alle productinformatie beheren vanuit één platform.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Kennismaken? Maak direct een afspraak via onze online tool.