Trots zijn wij op onze gerealiseerde projecten. Deze Utopis-tools werken 24/7 voor ruim 120 A-merken.

Graag laten we je zien hoe Utopis voor jouw organisatie voordelen kan bieden. Interesse? Plan een demo in en we laten je nog meer zien.

MEA-bestekservice

ZeeBoer heeft voor onze klant Bouwimpex een bestekservice mogen ontwikkelen. Bouwimpex is specialist op het gebied van professioneel lijnafwatering.

ZeeBoer ontwikkelt offertetool

Siemens Solution Partners kunnen vanaf nu calculaties maken met een door ZeeBoer ontwikkelde offertetool.

Nieuwe uitstraling bestekservice Easypath

ZeeBoer heeft in opdracht van Easypath de fietspadconfigurator en RAW-bestekservice een nieuwe uitstraling gegeven.

NTA 8800 rekenhulp voor Rockwool

Rockwool biedt al heel wat jaren de mogelijkheid om eenvoudig uit te rekenen welke RC-waarde een bepaalde constructie oplevert.

AquaBase koppelt website aan Utopis® Platform


Configurator voor Firestone Building Products


Bestekservice Leicon

De Leicon Bestekservice is helemaal vernieuwd.

Bestekservice voor Heros

ZeeBoer heeft in opdracht van Heros Sluiskil een online bestekservice mogen ontwikkelen voor hun Granova productlijn.

Bestekservice voor PixalPaving

Voor PixalPaving hebben we een bestektool gemaakt. Speciaal voor de kleinere, gespecialiseerde, bouwleveranciers zoals PixalPaving heeft ZeeBoer een instapversie van de bestekservice: Utopis® Lite oftewel "Besteklinks".

Mosa bestekservices verbeterd

De bestekservices voor Mosa Tiles en Mosa Panel zijn verbeterd.

Geen foute productcombinaties meer..

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Jan Kemper

Backend developer
jan.kemper@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Kennismaken? Maak direct een afspraak via onze online tool.