Met DICO wissel je snel productdata uit met je partners in de markt. Samen met ETIM vormt DICO de standaard voor de digitale bouw.

  • Jouw productinformatie snel en efficiënt bij de handel
  • Voorzien van links naar jouw documenten en website
  • Inclusief ETIM-informatie als je dat wilt
  • Je handelspartners waarderen je moeite

Stuur je jouw productinformatie naar aannemers en handelspartners? Wanneer communiceert met DICO werk je efficiënt.

Meer weten over ETIM en DICO? Maak een afspraak en we lichten het toe.

Met DICO kunnen verschillende bouwberichten uitgewisseld worden. Denk aan de offerte, een order, factuur of onderhoudsbericht.

In Utopis spelen de DICO-prijslijst (ook wel artikelbericht genoemd) en DICO-productbericht de hoofdrol. Deze berichten bevatten alle informatie waar de handel en aannemer op zitten te wachten.

DICO is is bedacht door Stichting Ketenstandaard. ZeeBoer is installatiepartner van Ketenstandaard en ons productbericht is gecertificeerd.

Heb je je assortiment ETIM-proof gemaakt? Dan kun je het met een DICO-productbericht naar jouw relaties sturen. Jouw assortiment staat dan altijd actueel in de software van de aannemer, handelaar of opdrachtgever.

Efficiënt beheren en delen van productdata.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Kennismaken? Maak direct een afspraak via onze online tool.