19-02-21

Rockwool biedt al heel wat jaren de mogelijkheid om eenvoudig uit te rekenen welke RC-waarde een bepaalde constructie oplevert.

Rockwool biedt al heel wat jaren de mogelijkheid om eenvoudig uit te rekenen welke RC-waarde een bepaalde constructie oplevert. Kies de gewenste constructie en selecteer de gewenste materialen. U ziet direct welke invloed de wijzigingen in de opbouw van de constructie hebben op de RC-waarde. Met de komst van BENG en de NTA 8800 op 1 januari 2021 zal de RC-waarde berekening veranderen. Rockwool helpt u nu al om op basis van deze nieuwe norm inzicht te krijgen in de te verwachten RC-waarde. Uiteraard blijft de berekening op basis van NEN 1068 nog ruime tijd beschikbaar naast de nieuwe versie op basis van NTA 8800.

Zowel de rekenhulp als de bestekservice van Rockwool, worden door Utopis Platform gevoed. Utopis Platform beschikt over de mogelijkheid om artikelgegevens te beheren en niet onbelangrijk combinaties daarvan. Systeemdenken is in de bouw immers zeer belangrijk.

Hier kunt u de NTA 8800 versie bekijken.

Hier kunt u de NEN 1068 versie te bekijken

Opdrachtgever(s)

Rockwool BV

Efficiënt beheren en delen van productdata.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Jan Kemper

Backend developer
jan.kemper@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Kennismaken? Maak direct een afspraak via onze online tool.