ZeeBoer heeft voor onze klant Bouwimpex een bestekservice mogen ontwikkelen. Bouwimpex is specialist op het gebied van professioneel lijnafwatering.

Met het assortiment van MEA biedt Bouwimpex een passend afwateringssysteem aan voor binnensteden, zwaar verkeerszones en parkeergarages.

Met de MEA Lijnafwatering Bestekservice wordt in een paar stappen een professioneel bestek samengesteld. De bestekservice wordt gerealiseerd vanuit ons productinformatiesysteem Utopis® Platform.  Ervaar zelf hoe eenvoudig u het juiste MEA Lijnafwatering Bestekservice kunt samenstellen.

Ook interesse in een bestekservice of beter beheer van uw productinformatie? Maak vrijblijvend een afspraak.

Alle productinformatie beheren vanuit één platform.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Kennismaken? Maak direct een afspraak via onze online tool.