Met Utopis Pageflip kun je op een mooie wijze je documentatie, magazines of andere PDF's presenteren. Niet statisch maar een mooi bewegend beeld.

  • Mooie manier van presenteren van flyers en documenten.
  • Actielinks toevoegen voor filmpjes, weblinks of prijzen.
  • Sluit aan op je eigen (bestaande) productdatabase.
  • Eenvoudig uit verschillende bronnen één presentatie maken.
  • Weergave als carrousel of echt bladeren.

Ben je ook toe aan een mooie presentatie van je documentatie?

Wat kan ik er mee doen?

Met Utopis Pageflip kun je gemakkelijk PDF’s toevoegen die je wilt laten zien, volgordes wijzigen of verwijderen. Zo is jouw documentatie altijd actueel.

Een koppeling naar een instructiefilmpje toevoegen? Geen punt. Ook handig voor weblinks, prijzen en aanvullende info.

Koppelbaar aan Utopis PIM

Maak je productbladen met Utopis PIM? Koppel ze in PageFlip en creëer zo een complete digitale documentatiemap.

Alle informatie op één plek beschikbaar.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Kennismaken? Maak direct een afspraak via onze online tool.