Het berekenen van een isolatiewaarde is best lastig: elk onderdeel van het systeem is van invloed op het eindresultaat. Met de Utopis Rekentool wordt dit een stuk eenvoudiger.

  • Rc-berekeningen maken met je eigen assortiment.
  • Gekoppeld aan de productdatabase in Utopis PIM.
  • Zelf beheren, dus altijd actueel.
  • Laat je milieuprestaties van je producten zien.

Wil je ook een rekentool voor jouw assortiment?

Klinkt als maatwerk?

Nee, we hebben een slimme basis gemaakt, waarmee jouw berekening in no time staat. En het hoeft niet bij de isolatiewaarde te blijven.

Voorkom ik hiermee fouten?

Met de Utopis rekentool voorkom je rekenfouten omdat het programma dit voor je doet. De gebruiker voert de juiste waardes in en er komt een correct antwoord uit. Allemaal gekoppeld aan je eigen artikeldatabase, dus altijd correct en actueel.

Alle informatie op één plek beschikbaar.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Kennismaken? Maak direct een afspraak via onze online tool.