Siemens Solution Partners kunnen vanaf nu calculaties maken met een door ZeeBoer ontwikkelde offertetool.

Siemens beschikt al langer over een systeemconfigurator. Hierin kan een compleet firesafety systeem samengesteld worden. Het resultaat is een complete oplossing, zonder foute productconfiguratie en met een exportmogelijkheid naar een STABU-bestektekst.

Met de nieuwe offertetool kan snel een goede offerte samengesteld worden voor Cerberus FIT- en Cerberus PRO-brandveiligheidsinstallaties. Siemens Solution Partners kunnen hiervoor een account aanvragen bij Siemens.

Enkele interessante kenmerken van de tool zijn:

  • Siemens beheert de getoonde oplossingen zelf
  • Marges en kortingspercentages kunnen worden meegerekend
  • Export naar PDF en Word voor opname in het eigen calculatiepakket

 

De Siemens Offertetool is een voorbeeld van de vele oplossingen die Utopis PIM biedt. Met Utopis beheer je als leverancier een assortiment, voeg je kennis toe en deel je deze informatie op vele fronten.

Meer weten? Informeer bij ZeeBoer of Utopis PIM ook de bron van jouw marketingtool kan zijn.

Inspelen op digitale bouwstandaarden.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Kennismaken? Maak direct een afspraak via onze online tool.