Speciaal voor Park Positive maakte ZeeBoer een adviestool die laat zien hoeveel hemelwater te kunt infiltreren in je bestrating.

Klimaatadaptief parkeren is helemaal hip, want het opvangen en infiltreren van regenwater wordt steeds belangrijker. Ook al om het fenomeen “hittestress”.

Fien Dekker van Park Positive adviseert wegbeheerders hoe ze op een slimme manier wijken beter bestand kunnen maken tegen klimaatverandering. Hierbij dient de systeemconfigurator van Utopis als hulpmiddel.

Komende donderdag geeft Fien een webinar over dit thema, waarin de nieuwe adviestool een hoofdrol speelt. Hiernaast alvast een sneak preview.

Wil jij ook de focus op jouw oplossing voor de bouw? Dan is een productselector of systeemconfigurator interessant. Maak een afspraak en kijk samen met Antoon, Maarten of Peter naar de kansen die Utopis voor jouw organisatie biedt.

Opdrachtgever(s)

Park Positive

Jouw productdata beter gevonden.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Roosmarijn Ordelman

Accountmanager
roosmarijn.ordelman@zeeboer.nl

Wil jij ook vaker in bestek staan? Of minder fouten in je productdata? We laten je zien wat Utopis voor jou doet.