Utopis PIM & Bestek is de perfecte combi van productmanagement en bouwkennis. Dagelijks verspreiden meer dan 135 A-merken hun oplossingen met Utopis.

  • Je eigen productdata makkelijk beheren en vaker in bestek.
  • Het enige PIM dat helemaal voor de bouw is gemaakt.
  • Vanuit één bron al je informatie verspreiden.
  • Koppelbaar aan je eigen ERP of andere software.
  • Eenvoudig beheren, minder fouten maken en dus kosten besparen.

Meer weten over de unieke combinatie van Utopis PIM & Bestek? Plan dan een demo in.

Waarom is Utopis PIM & Bestek de perfecte combinatie?

Wij hebben als marktleider op gebied van bestekservices een PIM ontwikkeld dat helemaal gemaakt is voor bouwspecifieke informatie. Met Utopis PIM & Bestek beheer je dus niet alleen je productdata beter, maar je komt ook vaker in bestek en dus verkoop je meer.

Dankbare gebruikers en klanten

Niet alleen bestekschrijvers en architecten zijn blij met fabrikanten die Utopis gebruiken. Ook verwerkingsadviezen, kwaliteitsdocumenten, data voor de handel en gebruiksaanwijzingen voor eindgebruikers komen uit dezelfde bron. Zo sta je altijd klaar voor je klant, ook als je zelf even niet bereikbaar bent.

Alle informatie op één plek beschikbaar

Voeg teksten, foto’s en andere documenten toe aan je product. Is het leverbaar in verschillende kleuren en afmetingen? Utopis houdt het bij en zorgt dat foute combinatie niet mogelijk zijn. Met een PIM voorkom je ergernissen en bespaar je tijd en dus geld.

Alle informatie op één plek beschikbaar.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Kennismaken? Maak direct een afspraak via onze online tool.