09-01-23

Zwaagstra Beton uit Hoogeveen is bekend van het assortiment betonplaten, keerwanden, goten en maatwerkproducten. Maarten mocht namens ZeeBoer een bestekservice maken.

Het adviseren van voorschrijvers en ontwerpers vindt meer en meer online plaats. Een bestekservice past daar dus bij. Met de nieuwe bestektool kunnen correcte specificaties samengesteld worden voor alle productgroepen. De bestekschrijver kan ze downloaden als RSX-bestand en gebruiken in zijn RAW-bestek.

De verschillende mogelijkheden in het assortiment worden stap voor stap getoond. De juiste combinatie van product en hulpstuk is belangrijk.

De nieuwe tool wordt tijdens de Infra Tech 2023 gelanceerd door Zwaagstra.

Jouw productdata beter gevonden.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Kennismaken? Maak direct een afspraak via onze online tool.