06-04-20

ZeeBoer heeft in opdracht van AquaBASE de website vernieuwd. De site werd met een WordPress plugin gekoppeld aan Utopis PIM. Daarnaast kreeg de website een kennisbank, om de markt nog beter voor te lichten.

AquaBASE adviseert en levert een klimaatadaptieve oplossing voor het infiltreren van hemelwater. Het bedrijf is een samenwerking tussen verschillende leveranciers in de grond-, weg- en waterbouw.

Ook de adviestool van AquaBASE werd door ZeeBoer gemaakt. Stap voor stap kan een ontwerper een RAW-bestektekst samenstellen, maar de tool is vooral bedoeld om te informeren. De data uit deze tool en website zijn dus nu aan elkaar gekoppeld.

De kennisbank is een handig onderdeel van Utopis en is nu ook op de website te zien.

Alle productinformatie beheren vanuit één platform.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Roosmarijn Ordelman

Accountmanager
roosmarijn.ordelman@zeeboer.nl

Wil jij ook vaker in bestek staan? Of minder fouten in je productdata? We laten je zien wat Utopis voor jou doet.