05-03-21

ZeeBoer heeft in opdracht van Easypath de fietspadconfigurator en RAW-bestekservice een nieuwe uitstraling gegeven.

Tevens zijn de bestekspecificaties voorzien van een update. Alles weer 100% gereed om in de toekomst duizenden kilometers gezond fietspadtracé op professionele manier te specificeren in bestekken. Gemeenten, provincies, waterschappen en ingenieursbureaus gebruiken de vernieuwde tool.

Jouw productdata beter gevonden.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Kennismaken? Maak direct een afspraak via onze online tool.