01-09-22

Deze maand bestaat Forbo Eurocol 50 jaar. Een vooruitstrevende organisatie als het gaat om productinformatiemanagement.

Namens de ZeeBoeren: gefeliciteerd! We zijn er trots op dat wij al 32 jaar een nauwe samenwerking hebben en daarmee deel uit mogen maken van hun jubileumverhalen: 50 jaar Eurocol deel 4 (forbo.com)

 

Alle informatie op één plek beschikbaar.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Kennismaken? Maak direct een afspraak via onze online tool.