23-01-23

Voor onze klant Loerakker Lighting B.V. heeft ZeeBoer een bestekservice mogen ontwikkelen

Voor onze klant Loerakker Lighting B.V. heeft ZeeBoer een bestekservice mogen ontwikkelen. Loerakker is gespecialiseerd in led-daglichtsystemen. Het idee achter Surroundlight is simpel: met een lichtbron de daglichtsituatie benaderen, omdat we ons zo lekkerder voelen en we beter presenteren.

 

De bestekservice biedt op dit moment STABU2 specificaties van de L14 armatuur aan in combinatie met HeartFelt plafond van HunterDouglas. In de toekomst zullen hier stapsgewijs andere toepassingen en LED armaturen aan worden toegevoegd.

Alle productinformatie beheren vanuit één platform.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Roosmarijn Ordelman

Accountmanager
roosmarijn.ordelman@zeeboer.nl

Wil jij ook vaker in bestek staan? Of minder fouten in je productdata? We laten je zien wat Utopis voor jou doet.