05-01-21

De Leicon Bestekservice is helemaal vernieuwd.

Via bestekservice.leicon.nl kan snel een correcte oplossing samengesteld worden op gebied van bushaltes, drempels, rotondes, verkeersgeleiders en straatmeubilair. Het eindresultaat is een complete RAW-specificatie. Uiteraard in de nieuwe RAW2020 standaard.

Ook interesse in een update van uw bestekteksten? Of een keuzetool die foute productcombinaties voorkomt? Maak een afspraak met ZeeBoer voor een (online) uitleg van de mogelijkheden.

Opdrachtgever(s)

BV Concrelit | Leicon

Jouw productdata beter gevonden.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Jan Kemper

Backend developer
jan.kemper@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Kennismaken? Maak direct een afspraak via onze online tool.