20-10-20

De Leicon Bestekservice is helemaal vernieuwd.

Via bestekservice.leicon.nl kan snel een correcte oplossing samengesteld worden op gebied van bushaltes, drempels, rotondes, verkeersgeleiders en straatmeubilair.

Het eindresultaat is een complete RAW-specificatie. Uiteraard in de nieuwe RAW2020 standaard.

Ook interesse in een update van uw bestekteksten? Of een keuzetool die foute productcombinaties voorkomt? Maak een afspraak met ZeeBoer voor een (online) uitleg van de mogelijkheden.

Opdrachtgever(s)

BV Concrelit | Leicon

Alle informatie op één plek beschikbaar.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Roosmarijn Ordelman

Accountmanager
roosmarijn.ordelman@zeeboer.nl

Wil jij ook vaker in bestek staan? Of minder fouten in je productdata? We laten je zien wat Utopis voor jou doet.