17-10-22

"Het fijne aan het werken bij ZeeBoer is dat we werken in een klein team", aldus Bernd, sinds 2014 werkzaam bij ZeeBoer.

“Het is meteen zichtbaar wat je doet en bijdraagt. En krijgt daar ook waardering voor.” Bernd vertelt over hoe hij als developer bijdraagt aan de groei van ZeeBoer en onze fabrikanten.

Omdat de bouw volop voor digitale samenwerking gaat, is ZeeBoer op zoek naar nieuwe collega’s.

Efficiënt beheren en delen van productdata.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Kennismaken? Maak direct een afspraak via onze online tool.