10-11-22

Sinds 1 oktober is Marloes Freschi bij ZeeBoer werkzaam als accountmanager. Bedrijven overtuigen van de voordelen van Utopis: dat is haar doel. Marloes stelt zich graag even voor.

“Hallo! Ik ben Marloes. Ik ben 35 jaar oud, ik ben getrouwd en ik heb 2 kinderen. Mijn opvallende achternaam heb ik gekregen van mijn man want die komt uit Italië. Wij wonen sinds 2011 in de gemeente Voorst, dit is gelukkig niet al te ver van ZeeBoer vandaan. Voordat ik bij ZeeBoer begon heb ik in de horeca gewerkt, hier was ik onder andere ook verantwoordelijk voor de sales. De bouwwereld is daarentegen nog hartstikke nieuw voor me. Ik ben deze nu volop aan het verkennen en dat bevalt goed.”

Eén maand verder

“Ik heb mijn inwerkperiode van de afgelopen maand als alomvattend ervaren. Waarbij alle aspecten van ons bedrijf aan bod zijn gekomen. Ook heb ik inmiddels de collega’s beter leren kennen. Ik stap er vol energie en enthousiasme in. Ik kijk er erg naar uit om onze klanten te mogen leren kennen. Ik hoop dat ik nog vele jaren met plezier bij ZeeBoer ga werken en ga groeien in mijn functie als accountmanager.”

Alle productinformatie beheren vanuit één platform.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Kennismaken? Maak direct een afspraak via onze online tool.