21-12-22

De ZeeBoeren wensen je een fijne kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar!

Afgelopen jaar was bijzonder voor ons. We groeiden, maakten nog meer fabrikanten blij met actuele productdata en kregen een compleet nieuwe huisstijl. Wij zijn dus klaar voor 2023. Wat gaat Utopis in 2023 met jouw productdata doen? Maak alvast een afspraak voor in het nieuwe jaar.

Tijdens de aankomende InfraTech (17 t/m 20 januari in Ahoy) en de Bouwbeurs (6 t/m 10 februari in de Jaarbeurs) laten heel wat van onze (nieuwe) opdrachtgevers hun digitale tools aan je zien. Zwaagstra Beton bijvoorbeeld.

We bezoeken de beursen zelf ook, dus wie weet tot dan!

Zet donderdag 23 maart vast in je agenda. Dan organiseren Ketenstandaard, ZeeBoer en andere softwarepartners het Congres Ketenstandaard. Onder leiding van presentatrice Hélène Hendriks laten we je zien wat jij kunt op gebied van digitale samenwerking in de bouw.

Heb je al eens nader kennisgemaakt met Utopis? Onze PIM- en besteksoftware is zo breed inzetbaar dat ook jouw organisatie er nog meer uit kan halen. Maak een afspraak met Marloes en ze laat het je zien.

Wil je jouw oplossingen koppelen aan Revit en het BIM-model? Op donderdag 9 maart praten we je bij. Meer informatie volgt, maar noteer de datum vast.

Ons team neem een paar dagen vrij tussen kerst en oudejaarsdag, maar we blijven bereikbaar in geval van calamiteiten.

We wensen jou en je collega’s fijne feestdagen en een gezond 2023!

Alle productinformatie beheren vanuit één platform.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Kennismaken? Maak direct een afspraak via onze online tool.