02-02-23

6 – 10 februari 2023 in de jaarbeurs te Utrecht

De bouwketen verandert razendsnel met een groeiende aandacht voor milieu en circulariteit, geholpen door positieve ontwikkelingen in technologie. Deze editie heeft een breed contentprogramma en een ruim aanbod aan slimme en duurzame oplossingen. Samen bouwen aan de toekomst is het motto. Enkele van onze klanten zullen aanwezig zijn op de Bouwbeurs. Uiteraard bezoeken wij zelf ook de Bouwbeurs.

 

 

Op vrijdag 10 februari is een speciale “BNB-dag” op de Bouwbeurs. De bestekschrijvers en specificatiedeskundigen ontmoeten elkaar van 11.00 tot 12.00 uur in de Bar Beton op Utrecht CS. Karel Boersma van Bierman Advocaten zal ons bijpraten over juridische actualiteiten.
Introducés zijn welkom, aantal plaatsen is beperkt. Uiteraard is ZeeBoer er als lid van het eerste uur bij. Mocht u ook interesse hebben, neem dan even contact op met de BNB.

Jouw productdata beter gevonden.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Roosmarijn Ordelman

Accountmanager
roosmarijn.ordelman@zeeboer.nl

Wil jij ook vaker in bestek staan? Of minder fouten in je productdata? We laten je zien wat Utopis voor jou doet.