27-01-23

Jeroen, Marloes en Peter volgden vandaag een BHV-herhalingscursus. Ze vormen samen met de bedrijfshulpverleners van onze buurman Redon Bouw één BHV-team. Het was niet alleen leerzaam, maar ook gezellig.

Een aantal leden van ons BHV-team heeft zich aangemeld bij HartslagNu en kan daarmee opgeroepen worden door de 112-meldkamer in geval van een reanimatie bij hen in de buurt. Super goed natuurlijk. Tip: ben jij ook BHV’er of heb je een AED op je bedrijf staan? Meld je dan aan aan via hartslagnu.nl.

Jouw productdata beter gevonden.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Roosmarijn Ordelman

Accountmanager
roosmarijn.ordelman@zeeboer.nl

Wil jij ook vaker in bestek staan? Of minder fouten in je productdata? We laten je zien wat Utopis voor jou doet.