16-01-23

Maar liefst 17 van onze opdrachtgevers in de grond-, weg- en waterbouw staan van 17 t/m 20 januari op de InfraTech 2023.

De tweejaarlijkse beurs is terug van weggeweest. De komende week staat Ahoy in het teken van de grond-, weg- en waterbouwsector. Uiteraard bezoeken wij onze klanten, dus wie weet tot dan. Toegang is na registratie kosteloos.

Alle informatie op één plek beschikbaar.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Kennismaken? Maak direct een afspraak via onze online tool.