Classificeren volgens ETIM? Gebruik maken van DICO? ZeeBoer ondersteunt fabrikanten in de bouw. Met Utopis PIM hebben wij de beschikking over een ETIM-tool waarmee u uw assortiment kunt classificeren. Wilt u dus productinformatie verspreiden richting de handel, dan biedt ZeeBoer hiervoor een goede oplossing.

 

Utopis PIM (UP) kan aansluiten op uw eigen productdata in ERP of PIM. Uiteraard kunt u dan ook gebruik maken van de andere mogelijkheden die UP biedt. Denk aan een bestekservice, up to date en on the fly productinformatie, een adviestool of kennisbank.

Meer weten? Neem contact met ons op.

Alle productinformatie beheren vanuit één platform.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl