14-10-19

De bestekservices voor Mosa Tiles en Mosa Panel zijn verbeterd.

Het assortiment werd bijgewerkt en de werking verbeterd. Daarnaast zijn de bestekservices voortaan te vinden via https://bestek.mosa.com en https://bestek.mosa.com/panel. Het grootste voordeel van deze update zit echter in de beheeromgeving. De productinformatie in de tool werd namelijk gekoppeld aan de centrale productinformatiedatabase van Mosa. Eén van de mogelijkheden die Utopis® Platform biedt aan fabrikanten. In de nabije toekomst worden nog meer verbeteringen doorgevoerd. Zo is service al voorbereid op internationale specificaties en gebruik van een Utopis® bestekmandje.

Alle productinformatie beheren vanuit één platform.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Roosmarijn Ordelman

Accountmanager
roosmarijn.ordelman@zeeboer.nl

Wil jij ook vaker in bestek staan? Of minder fouten in je productdata? We laten je zien wat Utopis voor jou doet.