14-10-19

De bestekservices voor Mosa Tiles en Mosa Panel zijn verbeterd.

Het assortiment werd bijgewerkt en de werking verbeterd. Daarnaast zijn de bestekservices voortaan te vinden via https://bestek.mosa.com en https://bestek.mosa.com/panel. Het grootste voordeel van deze update zit echter in de beheeromgeving. De productinformatie in de tool werd namelijk gekoppeld aan de centrale productinformatiedatabase van Mosa. Eén van de mogelijkheden die Utopis® Platform biedt aan fabrikanten. In de nabije toekomst worden nog meer verbeteringen doorgevoerd. Zo is service al voorbereid op internationale specificaties en gebruik van een Utopis® bestekmandje.

Opdrachtgever(s)

Koninklijke Mosa BV

Alle productinformatie beheren vanuit één platform.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Jan Kemper

Backend developer
jan.kemper@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Kennismaken? Maak direct een afspraak via onze online tool.