11-01-23

De meeste RAW-bestekservices zijn voorzien van versie 2022-9 van RAW2020. Fabrikanten leveren in de laatste versie aan, zodat u als bestekschrijver niet eerst hoeft te converteren. Dat is niet alleen lastig, maar regelmatig kunnen delen van oude bestekteksten helemaal niet automatisch omgezet worden naar de laatste versie.

Mocht u een bestekservice tegen komen waarin oude informatie; laat het de betreffende fabrikant weten of neem contact met ZeeBoer op.

Alle informatie op één plek beschikbaar.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Roosmarijn Ordelman

Accountmanager
roosmarijn.ordelman@zeeboer.nl

Wil jij ook vaker in bestek staan? Of minder fouten in je productdata? We laten je zien wat Utopis voor jou doet.