U heeft al bestekteksten of FPS-en? Hier volgt een korte checklist.

  1. Zijn uw teksten beschikbaar in het juiste STABU- of RAW-formaat?
  2. Zijn uw specificaties actueel?
  3. Zijn uw bestekteksten bestand tegen foute productcombinaties?
  4. Biedt u keuzeondersteuning bij het samenstellen van een tekst?
  5. Staat u vermeld op Bouwspex.nl?

Vragen? Neem contact met ZeeBoer. Vrijblijvend uiteraard.

Jouw productdata beter gevonden.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Jan Kemper

Backend developer
jan.kemper@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl