ZeeBoer ontwikkelde Utopis begin deze eeuw speciaal voor bouwfabrikanten als uniform toepassingsondersteunend productinformatiesysteem. Daarmee was het zijn tijd ver vooruit. Sindsdien volgens vele nieuwe features en versies. Nog steeds is Utopis als PIM uniek vanwege zijn bouwspecifieke insteek: de toepassing van producten staat voorop. Klinkt simpel en dat is het met Utopis ook.



Inspelen op digitale bouwstandaarden.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Roosmarijn Ordelman

Accountmanager
roosmarijn.ordelman@zeeboer.nl