26-07-22

We willen ons team graag uitbreiden met .NET developers en volgend jaar wellicht met een projectleider productmanagement.

ZeeBoer zoekt mensen die samen met ons een volgende carrièrestap willen zetten.

Wij zijn de makers van Utopis, het PIM dat speciaal vanuit de bouwfilosofie opgezet is. Hiermee verbinden we artikelen en mensen. Wij nemen de tijd om ons te verdiepen in onze klant en zijn assortiment. Als iets nog niet bestaat dan maken we het: werkend leren noemen we dit. We bedenken nieuwe oplossingen of leren nieuwe vaardigheden aan als dit nodig is.

Denk je dat wij als team bij jou passen? Neem een kijkje op zeeboer.nl/werken-bij-zeeboer en maak een afspraak voor een kennismakingsgesprek.

ZeeBoer zoekt mensen die samen met ons een volgende carrièrestap willen zetten.

Alle informatie op één plek beschikbaar.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Kennismaken? Maak direct een afspraak via onze online tool.