25-09-23

Op 27 en 28 september vindt de Vakbeurs Openbare Ruimte in de Jaarbeurs te Utrecht plaats.

Dit jaar zal de aandacht gaan naar “De urgentie van openbare ruimte”. Duurzaamheid, natuurinclusiviteit, gezondheid et cetera, de lijst is onuitputtelijk. De toekomst van onze gedeelde leefomgeving is elke dag in het nieuws.

Voor iedereen die beroepsmatig verbonden is met ontwerp, inrichting, onderhoud en/of beheer van de Openbare Ruimte is op 27 en 28 september welkom op de 19de editie van de Vakbeurs Openbare Ruimte.

Uiteraard bezoeken wij onze klanten, dus wie weet tot dan.

Inspelen op digitale bouwstandaarden.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Roosmarijn Ordelman

Accountmanager
roosmarijn.ordelman@zeeboer.nl

Wil jij ook vaker in bestek staan? Of minder fouten in je productdata? We laten je zien wat Utopis voor jou doet.