03-10-22

Op 5 en 6 oktober staat Jaarbeurs Utrecht volledig in het teken van Vakbeurs Openbare Ruimte. 

Op deze beurs vind je de nieuwste ontwikkelingen op gebied van Licht, Groen, Straatmeubilair, Bestrating en Bouw & Infra. Wij wensen onze klanten inspirerende dagen toe, uiteraard brengen wij zelf ook bezoekje. Tot ziens dus.

Efficiënt beheren en delen van productdata.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Kennismaken? Maak direct een afspraak via onze online tool.