10-07-23

We hebben weer een nieuwe editie van ons magazine UPdate gemaakt.

Verschillende onderwerpen passeren de revue, waaronder de Wkb, ChatGPT, ETIM, STABU2 en RAW. Ook stellen we Zsolt Kiss, onze nieuwe collega en KISScore, ons eigen CRM-pakket aan de voor.

Ons magazine wordt in de week van 10 juli per post verzonden aan onze klanten en relaties. Of bekijk hem digitaal via update.zeeboer.nl.

Efficiënt beheren en delen van productdata.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Roosmarijn Ordelman

Accountmanager
roosmarijn.ordelman@zeeboer.nl

Wil jij ook vaker in bestek staan? Of minder fouten in je productdata? We laten je zien wat Utopis voor jou doet.