13-01-23

Volgende week vallen onze magazines Update weer op mat

Aankomende week versturen wij ons magazine UPdate.  Hierin kun je lezen dat ZeeBoer als team gegroeid is, we een nieuwe huisstijl hebben geïntroduceerd.  Tevens gaan we in 2023 weer interessante dingen doen o.a. de langverwachte NL/SFB meeting op 9 en 23 maart.

Bekijk de laatste uitgave met Utopis Pageflip, onze tool speciaal voor een flitsende weergave van documentatie en magazines.

Inspelen op digitale bouwstandaarden.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Kennismaken? Maak direct een afspraak via onze online tool.