17-04-23

Sinds december hebben ZeeBoer en Utopis een nieuwe huisstijl, dus werd het tijd ook Utopis Databeheer hierop aan te passen.

Een groot aantal van onze klanten beheert productdata via Utopis Databeheer. Hierin kunnen ze artikelen en producten aanpassen, assets en files toevoegen en worden bijvoorbeeld systemen en bestekteksten gemaakt. Hoewel functioneel ongewijzigd, hebben we onze nieuwe oranjekleur toegevoegd en is het nieuwe Utopis-logo zichtbaar.

Een klein nieuwtje, dat waarschijnlijk voor velen onopgemerkt blijft, maar niet minder leuk even te melden. 😉

Nieuwsgierig? Marloes laat je databeheer graag even zien. Wie weet beheer je straks jouw productdata ook vanuit één centrale bron. Scheelt immers tijd, fouten en geld.

Alle productinformatie beheren vanuit één platform.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Roosmarijn Ordelman

Accountmanager
roosmarijn.ordelman@zeeboer.nl

Wil jij ook vaker in bestek staan? Of minder fouten in je productdata? We laten je zien wat Utopis voor jou doet.