13-03-23

Het Ketenstandaard Congres is hét event waar de hele bouw- en technieksector zich verzamelt om te discussiëren over het huidige politieke klimaat en de maatschappelijke thema’s die van invloed zijn op de sector. Een tweejaarlijkse happening waar bouwprofessionals uit het hele land samenkomen om kennis over digitalisering en standaardisatie op te doen en te delen.

De organisatie is in handen van Stichting Ketenstandaard en verschillende softwarepartners, waaronder ZeeBoer. Het congres wordt gehouden in Hart van Holland in Nijkerk. Op het programma staan paneldiscussies waarin verschillende mening over digitale samenwerking aan bod komen. Er worden verschillende praktijkvoorbeelden van digitale samenwerking gepresenteerd en tenslotte is er een informatiemarkt waar verschillende software- en kennispartners hun diensten presenteren.

Dagvoorzitter is Hélène Hendriks en de toegang is kosteloos. Meld je je aan?, dan zien we je donderdag 23 maart!

Speciaal voor het congres is een uitgave verschenen van magazine De Keten. Hierin verschillende praktijkvoorbeelden, waaronder het PIM-project dat Bruil met de software van ZeeBoer uitvoerde.

Bekijk het magazine met Utopis PageFlip, de tool waarmee je ook jouw documentatie mooi in beeld kunt brengen.

Efficiënt beheren en delen van productdata.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Roosmarijn Ordelman

Accountmanager
roosmarijn.ordelman@zeeboer.nl

Wil jij ook vaker in bestek staan? Of minder fouten in je productdata? We laten je zien wat Utopis voor jou doet.