07-06-24

Onze collega Antoon Siebert is samen met onze collega’s van de BNB op bezoek bij VBI.

De Beroepsvereniging Nederlandse Bouwspecificatiedeskundigen is de vakvereniging van bestekschrijvers. Regelmatig worden kennisbijeenkomsten georganiseerd en zo af en toe wordt het nut met het aangename gecombineerd.

De leden van de BNB allemaal actief als specificatiedeskundige, modelleur of contractspecialist en uiteraard geïnteresseerd in de techniek achter het bestek of contract.

VBI ken je van haar kanaalplaatvloeren. Uiteraard maken we dankbaar gebruik van de uitnodiging.

Alle informatie op één plek beschikbaar.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Roosmarijn Ordelman

Accountmanager
roosmarijn.ordelman@zeeboer.nl

Wil jij ook vaker in bestek staan? Of minder fouten in je productdata? We laten je zien wat Utopis voor jou doet.