Wij zijn "kundig", we weten waar we het over hebben en hebben passie voor ons vak.

Zoek je informatie over de wereld van productdata, BIM, bestek en specificatie? ZeeBoer adviseert je graag met onze kennisbank. Iets niet kunnen vinden? Neem dan contact met ons op.

Ben je benieuwd wat je als fabrikant van bouwmaterialen moet met bestek, BIM, aanbestedingen en productinformatie? Vraag dan onze kosteloze whitepaper aan.

Bouwspex.nl is een online platform waarop snel bestekteksten en bouwspecificaties van bouwfabrikanten en leveranciers gevonden kunnen worden. ZeeBoer onderhoudt dit platform. Een basisvermelding wordt kosteloos toegevoegd. Voor 2019 heette de website Bestekservices.nl. ZeeBoer onderhoudt Bouwspex op basis van gegevens STABU en KOMO, door haar zelf opgeleverde bestek en BIM-tools, maar ook tools van derden worden toegevoegd. Naar Bouwspex.nl.


Eindelijk een koppeling tussen ERP en website.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Kennismaken? Maak direct een afspraak via onze online tool.