Wij zijn "kundig", we weten waar we het over hebben en hebben passie voor ons vak.

Zoek je informatie over de wereld van productdata, BIM, bestek en specificatie? ZeeBoer adviseert je graag met onze kennisbank. Iets niet kunnen vinden? Neem dan contact met ons op.

Ben je benieuwd wat je als fabrikant van bouwmaterialen moet met bestek, BIM, aanbestedingen en productinformatie? Vraag dan onze kosteloze whitepaper aan.

NBS is de afkorting van National Building Specification en kan gezien worden als de Britse tegenhanger van STABU2. ZeeBoer ondersteunt haar klanten bij het creeren van neutrale, generieke, productdata. Daarmee ondersteunen we dus iedere standaard. Naast de Nederlandse specificatiestandaarden NL/SfB, RAW en STABU2, zouden we dus ook bestekomschrijvingen kunnen maken in C3A (België), GAEB (Duitsland), ÖNORM (Oostenrijk).

Nederlandse Besteksystematiek
Al dan niet toevallig wordt de afkorting NBS wordt ook gebruikt door een "concurrent" van STABU. De Nederlandse Besteksystematiek is opgericht door twee oud-medewerkers van STABU en wil voorzien in een alternatief voor STABU2. NBS heeft inmiddels verschillende fabrikanten opgenomen in naar catalogus. Ook ZeeBoer kan inspelen op NBS. Heeft u voor uw marktgebied de indruk dat bestekken ook worden geschreven in NBS-formaat? Dan is een NBS-bestekservice interessant.

Ziet u door de vele afkortingen en standaarden in het bouwlandschap ook door de bomen het bos niet meer? U bent echt niet de enige leverancier in de bouw. In deze kennisbank informeren wij u over verschillende van deze begrippen. Uiteraard bent u daarnaast van harte welkom voor aanvullende informatie, desgewenst toegespitst op uw eigen organisatie. Neem gerust contact met ons op.

Weg met al die losse Excel-bestanden.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Kennismaken? Maak direct een afspraak via onze online tool.