Wij zijn "kundig", we weten waar we het over hebben en hebben passie voor ons vak.

Zoek je informatie over de wereld van productdata, BIM, bestek en specificatie? ZeeBoer adviseert je graag met onze kennisbank. Iets niet kunnen vinden? Neem dan contact met ons op.

Ben je benieuwd wat je als fabrikant van bouwmaterialen moet met bestek, BIM, aanbestedingen en productinformatie? Vraag dan onze kosteloze whitepaper aan.

Vereniging FBS is een belangenorganisatie voor het specificeren van bouwproducten. ZeeBoer behoort tot de oprichters van de vereniging en is zelf buitengewoon lid. Het delen van kennis over bestek, BIM-specificaties en transactiedata kan voor u als bouwleverancier heel interessant zijn. Helaas is het zo dat FBS in de afgelopen jaren steeds minder focus heeft op leveranciers in de GWW-branche. Hoewel ZeeBoer voor veel van onze fabrikanten een betrouwbare adviseur is, juichen wij het toe dat onze klanten ook lid worden van FBS. Dit vanwege het onafhankelijke karakter. Meer informatie over FBS is te vinden op de verenigingswebsite.

“Eindelijk een koppeling tussen ons ERP en de website”.

Slimme tools.

Utopis kent verschillende slimme toevoegingen.

Kennismaken? Maak direct een afspraak via onze online tool.

Ons team

Ons team bestaat uit enthousiaste specialisten. De combinatie van bouwkennis, betrokkenheid, marketing en ICT maakt ons doelgericht, flexibel en slagvaardig.

Meer over ons team