ZeeBoer ondersteunt productspecificaties in GAEB, C3A en NBS. Wij adviseren onze klanten bij het maken van neutrale, generieke, productdata. Daarmee ondersteunen we dus iedere standaard. Naast de Nederlandse specificatiestandaarden NL/SfB, RAW en STABU2, zouden we dus ook bestekomschrijvingen kunnen maken in C3A (België), GAEB (Duitsland), ÖNORM (Oostenrijk) en NBS (Groot-Brittanië).

Efficiënt beheren en delen van productdata.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Jan Kemper

Backend developer
jan.kemper@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl