Benieuwd wat ZeeBoer voor u als fabrikant of leverancier in de bouwsector kan betekenen? ZeeBoer helpt meer dan 100 fabrikanten bij de verspreiding van productinformatie, specificaties, specificatieteksten en BIM-data.

Tijdens een kennismakingsgesprek bespreken we, vrijblijvend uiteraard, de oplossingen die u aanbiedt voor de bouw. Op welke manier verspreidt u nu productinformatie? Weet een voorschrijver, architect, bestekschrijver of BIM-modelleur u te vinden?

afspraak.zeeboer.nl

Efficiënt beheren en delen van productdata.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Jan Kemper

Backend developer
jan.kemper@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl