In de bouw spelen losse producten een ondergeschikt rol. Het is de combinatie van producten en de juiste verwerking die een goede oplossing vormen. Fabrikanten zijn hierbij de belangrijkste kennisleverancier. ZeeBoer adviseert en begeleidt fabrikanten en bouwleveranciers bij het verspreiden en beheren van hun oplossingen.

Jouw productdata beter gevonden.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Jan Kemper

Backend developer
jan.kemper@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl