STABU is de onafhankelijke organisatie die bouwspecificaties standaardiseert en beheert. Om aan te sluiten bij het BIM-proces, werd Bouwbreed ooit ontwikkeld. Deze nieuwe systematiek werd echter onvoldoende geadopteerd door gebruikers en leveranciers.

Sinds 2018 is STABU, samen met o.a. ZeeBoer doende om een goede koppeling met het BIM-model te maken. Hierbij speelt NL/SfB een belangrijke rol.

Alle informatie op één plek beschikbaar.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl