Bouwspex.nl is een online platform waarop snel bestekteksten en bouwspecificaties van bouwfabrikanten en leveranciers gevonden kunnen worden. ZeeBoer onderhoudt dit platform. Een basisvermelding wordt kosteloos toegevoegd. Voor 2019 heette de website Bestekservices.nl. ZeeBoer onderhoudt Bouwspex op basis van gegevens STABU en KOMO, door haar zelf opgeleverde bestek en BIM-tools, maar ook tools van derden worden toegevoegd. Naar Bouwspex.nl.

Alle informatie op één plek beschikbaar.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Jan Kemper

Backend developer
jan.kemper@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl