ZeeBoer helpt fabrikanten in de bouwsector met het beheren en beschikbaar stellen van productinformatie via Utopis PIM. Denk aan bestekservices, websites, brochures en tools.

We ontwikkelden KISScore als intern CRM-systeem om onze eigen processen beter te stroomlijnen en ervaring op te doen met moderne technologieën zoals .NET Core, Blazor en TypeScript. Met KISScore koppelen we klantgegevens aan projecten, offertes, Utopis-statistieken en onze boekhouding. Het helpt ons efficiënter te werken en betere service te bieden.

Belangrijk: KISScore is géén commercieel product. We verkopen het niet, omdat onze focus ligt op wat we echt goed doen: fabrikanten ondersteunen bij productdata, bestekservices en PIM via Utopis. Schoenmaker, blijf bij je leest.

Jouw productdata beter gevonden.

Alle productinformatie beheren vanuit één platform.

Alle informatie op één plek beschikbaar.

Inspelen op digitale bouwstandaarden.

Efficiënt beheren en delen van productdata.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Arnout Nijhuis

Adviseur productinformatie
arnout.nijhuis@zeeboer.nl