Op initiatief van o.a. ZeeBoer werd in 2001 de BNB opgericht. BNB staat voor “Beroepsvereniging Nederlandse Bouwspecificatiedeskundigen”. BNB is een vakorganisatie voor bestekschrijvers, contractdeskundigen en BIM-modelleurs. Het delen, verspreiden en verwerven van kennis is hierbij het doel.

Alle informatie op één plek beschikbaar.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Roosmarijn Ordelman

Accountmanager
roosmarijn.ordelman@zeeboer.nl