EMVI staat voor Economisch Meest Voordelige Inschrijving. Hierbij wordt de prijs van het project niet alleen bepaald door arbeid en materiaal, maar ook door andere zaken. Denk aan efficiëntie, milieueffecten, communicatie met de eindgebruikers etc. ZeeBoer helpt u graag bij het voor het voetlicht brengen van de unieke kenmerken van uw oplossingen. Samen kunnen we een goede vraagspecificatie of juist antwoordspecificatie maken.

Alle informatie op één plek beschikbaar.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Jan Kemper

Backend developer
jan.kemper@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl