Een bestek vormt het contractdocument in de bouw. Hierin staan afspraken tussen opdrachtgever en opdrachtnemer geregeld. Hoewel de bouw meer en meer gebruik maakt van een BIM-model, is het contract document onmisbaar. De combinatie van een goede probleemstelling, een correcte productomschrijving en juiste weergave van de eisen aan het eindresultaat blijft dus noodzakelijk.

Alle informatie op één plek beschikbaar.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Jan Kemper

Backend developer
jan.kemper@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl