Een bestek vormt het contractdocument in de bouw. Hierin staan afspraken tussen opdrachtgever en opdrachtnemer geregeld. Hoewel de bouw meer en meer gebruik maakt van een BIM-model, is het contract document onmisbaar. De combinatie van een goede probleemstelling, een correcte productomschrijving en juiste weergave van de eisen aan het eindresultaat blijft dus noodzakelijk.

Inspelen op digitale bouwstandaarden.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Roosmarijn Ordelman

Accountmanager
roosmarijn.ordelman@zeeboer.nl