ZeeBoer werkt voor leveranciers in B&U, GWW en installatiesector. Sommige van onze klanten zijn ook actief in de retail (doe-het-zelf). In sommige branches hebben we veel, soms zelfs alle, gerenommeerde fabrikanten in ons portfolio. Voorbeelden hiervan zijn de dakbedekking, betonelementenverharding, isolatie, verf, synthetische lijm en coatings, tegellijm en -mortel, asfaltwapening, straatmeubilair.

Alle productinformatie beheren vanuit één platform.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Jan Kemper

Backend developer
jan.kemper@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl