Productselectoren en adviestools maken jouw productaanbod interactief en toepasbaar voor voorschrijvers zoals architecten, installateurs en bestekschrijvers. Ze helpen de gebruiker om op basis van projectgegevens de juiste producten te selecteren en genereren automatisch bestekteksten, datasheets of berekeningen. Dit verlaagt de drempel om jouw product te kiezen én vergroot de kans dat het in het ontwerp en bestek terechtkomt.

Utopis biedt deze tools op maat, direct gekoppeld aan jouw actuele productdata. Sterker nog, we zijn er marktleider in: we maken al sinds 1987 bestek- en adviestools.

Fabrikanten kunnen dankzij Utopis® Platform van ZeeBoer hun DoP of CE-verklaring eenvoudig beheren. Een Declaration of Performance, ook wel DoP of CE-verklaring genoemd, is een verklaring van de fabrikant over de prestaties van een product. De producent moet iets zeggen over de essentiële productkenmerken.

Voor sommige producten zijn weinig of zelf helemaal geen kenmerken vastgelegd door Europa. Voor sommige branches echter, is het bijhouden van een DoP veel werk. Hier veranderen de kenmerken vaak of zijn er gewoon veel zaken die je van een product moet vastleggen. Op dat moment is het interessant om vanuit een centrale database te gaan beheren. Zeker wanneer je al een database met productkenmerken bijhoudt ten behoeve van bestekservices, website of documentatie. Op deze manier wordt het beheren van DoP's eenvoudiger, sneller, goedkoper en foutloos.

Een DoP (Declaration of Performance) is verplicht bij CE-gemarkeerde bouwproducten. Via Utopis kun je DoP’s centraal beheren en automatisch tonen op je website en bij productdownloads.

Alle productinformatie beheren vanuit één platform.

Jouw productdata beter gevonden.

Alle informatie op één plek beschikbaar.

Efficiënt beheren en delen van productdata.

Inspelen op digitale bouwstandaarden.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Zsolt Kiss

Backend developer
zsolt.kiss@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl

Arnout Nijhuis

Adviseur productinformatie
arnout.nijhuis@zeeboer.nl