Bij een isolatiewaarde speelt het systeem een grote rol. De losse onderdelen van een dak of wand zijn van invloed op de berekening. ZeeBoer heeft voor verschillende fabrikanten adviestools gemaakt die een isolatiewaarde berekenen. De verschillende onderdelen zijn gekoppeld aan Utopis® Platform.

Efficiënt beheren en delen van productdata.

Peter Veldhuizen

Directeur
peter.veldhuizen@zeeboer.nl

Antoon Siebert

Partner / projectleider
antoon.siebert@zeeboer.nl

Maarten Hopman

Projectleider
maarten.hopman@zeeboer.nl

Marloes Freschi

Accountmanager
marloes.freschi@zeeboer.nl

Jeroen Houdé

Frontend developer
jeroen.houde@zeeboer.nl

Bernd Kurtze

Backend developer
bernd.kurtze@zeeboer.nl

Jan Kemper

Backend developer
jan.kemper@zeeboer.nl

Mariska van ’t Veer

Administratie
mariska.vantveer@zeeboer.nl